KONST / Litografier / Färglitografi 11954087
nr 1195 4087
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 137/360, komposition, 1972. Motivet: 67x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 19:30:23
5/8 15:49:07
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe